Xi'an Weinuo makine ve ekipman Co, Ltd
Ürün kategorisi
Xi'an Weinuo makine ve ekipman Co, Ltd
<

NKIS iğne yatak

NKIS iğne yatak

Kam takipçisi taşıyan genellikle belirli bir hareket çoğaltmak için kullanılan bir türüdür. Bir cam ve takipçisi, cam bir mekanik eleman kez içine tooled metal düz bir parçası şeklinde sistemidir

Chat Now

Almak için hisse senedi taşıyan nkis iğne veya fiyat üretici, tedarikçi ve fabrika taşıyan bir Çin nkis iğne ile denetlemek istediğiniz kullanacaksanız, Weinuo makine temas kurmaktan çekinmeyin.

Kam takipçisi taşıyan genellikle belirli bir hareket çoğaltmak için kullanılan bir türüdür. Bir cam ve takipçisi sistemde cam kez döner veya slayt dikdörtgen şekli tooled metal düz bir parçası şeklinde mekanik bir öğedir. Takipçisi cam yüzeyi boyunca seyahat şeklin kenarını tarafından izleme ve şekillendiren bir hareketi kalıp içine çeviri. Kam takipçisi çok basit bir pensiple çalışır ve bu temel olmasına rağmen çünkü o da çok yönlü görevleri, geniş bir dizi için uygulanabilir. Kam takipçisi sistemleri aygıtları, motorlu araçlar, çim süsleri taşıma ve pompalama aygıtları dahil olmak üzere çok çeşitli olarak kullanılır.


Hot Tags: nkis iğne taşıyan, Çin, üretici, tedarikçi, fabrika, hisse senedi, fiyatı
ilgili ürünler
Sorgulama
Bize ulaşın

Xi'an Weinuo makine ve ekipman Co, Ltd

Ekleyin: 6F10, E Sun Plaza, No.27 Keji Road, Xi'an, Çin

Tel: 86 29 88332871 88324190

Faks: 86 29 88338589

E-posta: tang@fycbearings.com

Copyright © Xi'an Weinuo makine ve ekipman Co, Ltd